Przepisy Milkshaki

Składniki

600 ml lodów truskawkowych

2 szklanki mrożonych truskawek

1 litr lodów czekoladowych

2 litry mleka 3,2%

500 ml śmietanki kremówki

cukier puder (do smaku)

12 wisienek koktajlowych

Opis

Kremówkę ubijamy na sztywno. Pod koniec ubijania dodajemy cukier puder do smaku.

W kielichu miksera (w zależności od pojemności miksera, być może warto każdy smak koktajlu rozdzielić na dwie porcje) łączymy ze sobą lody truskawkowe z mrożonymi truskawkami i 1 litrem mleka. Miksujemy, aż składniki dokładnie się połączą. Przelewamy koktajl do szklanek.

Osobno miksujemy lody czekoladowe z pozostałym litrem mleka. Również rozlewamy do szklanek.

Wierzch milkshake’ów dekorujemy kremówką i wisienką koktajlową. Opcjonalnie można też polać je sosem do deserów lub posypać cukrową posypką.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8