Przepisy Medaliony ze schabu wieprzowego z zielonym pieprzem

Składniki

800 g schabu wieprzowego

3 cebule

1 ząbek czosnku

200 ml śmietany słodkiej

½ szklanki bulionu warzywnego

3 - 4 łyżki oleju

30 g pieprzu zielonego

przyprawy: sól, pieprz, papryka słodka

Opis

Mięso umyj, podziel na 4 plastry, oprósz solą, pieprzem i słodką papryką. Na patelni rozgrzej olej, smaż na nim mięso, po 2-3 min z każdej strony. Zdejmij z patelni. Przelej pozostały tłuszcz do garnka. Zeszklij na nim pokrojoną cebulę i posiekany czosnek. Następnie dodawaj kolejno: zielony pieprz, bulion i śmietanę. Gotuj przez ok. 5 min. Dopraw do smaku. Tak przygotowanym sosem polewaj usmażone medaliony. Proponujemy podawać z pampuchami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 21.11-27.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4