Przepisy Matias z sałatką z fasolki szparagowej i szalotkową śmietanką

Składniki

250 g matiasów lub filetów ze śledzia

100 g fasolki szparagowej

4 szalotki

1/2 ogórka zielonego

2-3 gałązki koperku

50 g jogurtu greckiego

6 kromek bagietki korzennej

1/2 jabłka

1 młoda marchewka

przyprawy: sól, pieprz czarny, cukier

Opis

Fasolkę szparagową obierz z łykowatych końcówek. Marchew obierz lub zeskrob tylko delikatną skórkę.
Zagotuj wodę z solą i odrobiną cukru. Gotuj fasolkę i marchew al dente PORADA KONTEKSTOWA - AL DENTE. Warzywa po ugotowaniu powinny być miękkie, ale jednak stawiać lekki opór na zębach.

Następnie fasolkę przytnij nożem do równej długości, a marchew pokrój w kostkę. Obrane szalotki, jabłko i ogórka pokrój w kawałki tej samej wielkości. Przełóż warzywa do miski, przypraw solą i pieprzem. Dodaj jogurt grecki oraz posiekany koperek.

Na talerzu ułóż równo fasolkę szparagową, na niej połóż filet ze śledzia oraz trzy kromki z bagietki korzennej. Na wierzch delikatnie nałóż sałatkę warzywną. Do dekoracji użyj plasterków jabłka i gałązki koperku.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4