Przepisy Marynowane rzodkiewki z tymiankiem

Składniki

8-9 rzodkiewek

1-2 łyżeczki soku w proszku

100 g cukru

1 gałązka tymianku

10 ml octu winnego

4-5 ziarenek pieprzu w ziarnach

1 ząbek czosnku

400 ml wody

Opis

Do garnka przelej wodę i ocet. Następnie dodaj cukier, pieprz, sok w proszku i tymianek. Całość zamieszaj i zagotuj. Zmniejsz delikatnie ogień i dodaj czosnek. Ponownie zwiększ ogień i gotuj mieszankę wody z dodatkami. Rzodkiewki pokrój na kawałki i przełóż do słoika. Zalej rzodkiewki mieszanką. Pasteryzuj warzywa w garnku na małym ogniu 5-10 minut. Zdejmij garnek z rzodkiewkami z ognia i odstaw na 45-50 minut.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8