Przepisy Marynata imbirowa

Składniki

2 łyżki świeżo startego imbiru

2 ząbki czosnku

1 łyżka chili con carne

7 łyżek oliwy

1 płaska łyżka soli

1 płaska łyżeczka cukru brązowego

2 łyżki soku z cytryny

Opis

Imbir obierz i zetrzyj na tarce z małymi oczkami. Czosnek obierz i wyciśnij przez wyciskarkę. Do małej miseczki wlej oliwę, sok z cytryny oraz wsyp cukier, przyprawy i dodaj starty imbir i wyciśnięty czosnek. Do woreczka włóż mięso lub warzywa i zalej tak przygotowaną marynatą. Zawiąż szczelnie i marynuj PORADA KONTEKSTOWA - MARYNOWANIE ok. 8–10 godzin.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8