Przepisy Malinowe cake popsy

Składniki

125 g masła

125 ml świeżego soku z malin

65 g cukru

2 jajka

185 g mąki pszennej

1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia

Lukier:

cukier puder

2 łyżki soku z cytryny

Sposób przygotowania

1

Mąkę wymieszaj z proszkiem do pieczenia i przesiej.

2

Masło utrzyj na puch z cukrem. Kolejno dodaj jajka, cały czas miksując.

3

Następnie mieszając już ręcznie, dodaj partiami mąkę na przemian z sokiem malinowym.

4

Gotowym ciastem wypełnij foremki na cake popsy. Jeżeli pieczesz je w piekarniku, rozgrzej go wcześniej do temperatury 160°C. Gotowe ciastka powinny mieć ciemno złoty kolor (sok malinowy nieco przyciemnia ciasto). Po upieczeniu gorące jeszcze ciastka nabij na patyczki.

5

Do soku cytrynowego dodaj odrobinę barwnika. Następnie mieszając dodawaj po trochu cukier puder do momentu aż powstanie lukier. Polukruj lizaki. Do pokrycia lizaków możesz użyć także polewy z białej czekolady.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8