Przepisy Malinowe cake popsy

Składniki

125 g masła

125 ml świeżego soku z malin

65 g cukru

2 jajka

185 g mąki pszennej

1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia

Lukier:

cukier puder

2 łyżki soku z cytryny

Sposób przygotowania

 alt=
1

Mąkę wymieszaj z proszkiem do pieczenia i przesiej.

 alt=
2

Masło utrzyj na puch z cukrem. Kolejno dodaj jajka, cały czas miksując.

 alt=
3

Następnie mieszając już ręcznie, dodaj partiami mąkę na przemian z sokiem malinowym.

 alt=
4

Gotowym ciastem wypełnij foremki na cake popsy. Jeżeli pieczesz je w piekarniku, rozgrzej go wcześniej do temperatury 160°C. Gotowe ciastka powinny mieć ciemno złoty kolor (sok malinowy nieco przyciemnia ciasto). Po upieczeniu gorące jeszcze ciastka nabij na patyczki.

 alt=
5

Do soku cytrynowego dodaj odrobinę barwnika. Następnie mieszając dodawaj po trochu cukier puder do momentu aż powstanie lukier. Polukruj lizaki. Do pokrycia lizaków możesz użyć także polewy z białej czekolady.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4