Przepisy Makaron z bakłażanami, pomidorami i szpinakiem

Składniki

200 g makaronu

1/2 bakłażana

200 g mrożonego szpinaku

2 pomidory malinowe

1 łyżka masła

1 łyżeczka kolendry mielonej

ok. 2 łyżek oliwy do smażenia

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Pomidory obierz ze skórki i posiekaj, usuń twarde środki. Bakłażana umyj i pokrój w kostkę. Szpinak wrzuć na patelnię i podgrzewaj aż się rozmrozi i wyparuje z niego woda. Następnie dodaj do niego drobno posiekany czosnek, bakłażana i pomidory. Wszystko duś ok. 20 min. Pod koniec dodaj łyżkę masła i przyprawy. Wymieszaj z makaronem. Możesz posypać parmezanem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8