Przepisy Łosoś podawany na ziemniakach

Składniki

1 kg ziemniaków

¼ kostki masła

100 g łososia wędzonego

100 ml śmietany

5 łyżek chrzanu

świeże zioła do dekoracji (np. roszponka, bazylia)

przyprawy: sól

Opis

Ziemniaki dokładnie umyj. Gotuj w mundurkach do miękkości w osolonej wodzie, a następnie odcedź. Jeszcze gorące ziemniaki ostrożnie poprzekrawaj na pół (uważaj, aby się nie poparzyć). Ułóż na talerzu i pozostaw na 5 min. W tym czasie połącz śmietanę z chrzanem. Następnie wydrąż w ziemniakach za pomocą łyżeczki niewielkie wgłębienie. Do wgłębień nałóż łyżeczką trochę masła i chrzan wymieszany ze śmietaną. Na wierzch połóż zwinięty w rulonik paseczek łososia. Udekoruj ziołami i od razu podawaj.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8