Przepisy Łosoś grillowany w ziołach z twarożkiem

Składniki

4 dzwonka łososia

4 łyżki masła

posiekany pęczek koperku

8 plastrów cytryny

sok z 1/2 cytryny

przyprawy: sól, pieprz

Twarożek:

200 g twarożku śmietankowego

4 łyżki jogurtu naturalnego

po 1/2 pęczka bazylii i szczypiorku

przyprawy: sól

Opis

Przygotuj cztery kawałki folii aluminiowej. Jeżeli łosoś jest z łuskami, oskrob i opłucz dzwonka. Osusz rybę papierowym ręcznikiem i oprósz solą. Na przygotowanej folii rozłóż połowę masła i połowę koperku. Następnie rozłóż dzwonka łososia. Na rybie rozłóż resztę masła, posyp pozostałym koperkiem i przykryj plastrami cytryny. Owiń kawałki ryby dokładnie folią i od razu połóż na mocno rozgrzanym grillu na 10–15 min. Bazylię i szczypiorek umyj i posiekaj. Posiekane zioła wymieszaj z twarożkiem i jogurtem. Posól do smaku. Gotową rybę wyciągnij z folii i podaj razem z twarożkiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4