Przepisy Lody waniliowe z gorącą gruszką

Składniki

8 gałek lodów waniliowych

1 gruszka

2 połówki brzoskwiń z puszki

1/2 soku z brzoskwiń z puszki

Dekoracja:

bita śmietana

listki mięty

sos toffi

Opis

Gruszki umyj, pokrój na 8 części (nie obieraj ze skórki) i włóż na rozgrzaną patelnię. Zalej gruszki sokiem z brzoskwiń i smaż przez ok. 2 - 3 min (jeśli będziesz podgrzewał za długo, sok się skarmelizuje). Zdejmij patelnię z ognia (owoce pozostaw na patelni, aby nie ostygły).

Z dobrze schłodzonych lodów formuj gałki i wykładaj na talerzyki lub do pucharków. Dodaj owoce: gruszki przekładaj na zmianę z pokrojonymi brzoskwiniami z puszki. Polej sosem toffi. Udekoruj bitą śmietaną i listkiem mięty.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8