Przepisy Lody truskawkowe

Składniki

100 g truskawek

350 ml soku przecierowego z owoców jagodowych

30 ml miodu płynnego

Opis

Truskawki umyj i pokrój na małe kawałki. Sok wymieszaj z miodem. Pokrojone truskawki rozłóż w kieliszkach 50 ml (ok. 10–12 sztuk) i zalej sokiem z miodem. Wypełnione po brzegi kieliszki przykryj folią spożywczą. Przebijając się przez folię, do każdego kieliszka włóż drewniany patyczek. Dzięki folii patyczek nie będzie się przesuwał. Całość wstaw do zamrażalnika na 12 godzin. Żeby z łatwością wyciągnąć lody z kieliszków, wystarczy je przed podaniem wstawić na sekundę do ciepłej wody.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8