Przepisy Letnia sałatka z grejpfrutem i orzechami

Składniki

1 grejpfrut różowy
1 opakowanie mixu sałat
1 puszka kukurydzy konserwowej
1 papryka czerwona
50 g orzechów laskowych
50 g goudy
oliwa z oliwek
1 grejpfrut różowy (sok z grejpfruta)
świeża bazylia
pieprz czarny mielony
sól
2 gałązki świeżego rozmarynu

Opis

Orzechy obierz z łupinek i bez tłuszczu upraż na patelni. Grejpfruta obierz, usuń białe gorzkie skórki i pokrój na kawałki. Na półmisek połóż sałatę, grejpfruta, kukurydzę, pokrojoną w kostkę paprykę, orzechy i pokrojony ser żółty. Przygotuj dressing z oliwy, przypraw, soli, pieprzu i soku, a następnie polej nim sałatkę. Ozdób świeżą bazylią.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 19.11-25.11.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8