Przepisy Leszcz pieczony z czosnkiem i natką pietruszki

Składniki

1 tusza leszcza

2 łyżki soku z cytryny

1/3 szklanki oliwy z oliwek 

3 ząbki czosnku

2-3 łyżki posiekanej natki pietruszki

2 gałązki pietruszki

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Leszcza spraw, oczyść z łusek, umyj i osusz. Natnij w kilku miejscach. Skrop cytryną, natłuść oliwą posól i oprósz pieprzem. Pietruszkę posiekaj i natrzyj nią rybę. Czosnek obierz i przekrój na połowę. Do środka ryby włóż 2 gałązki pietruszki. Włóż rybę do naczynia do zapiekania i obłóż czosnkiem. Zapiekaj rybę przez ok. 25 min w temp. 200°. Przed podaniem możesz jeszcze posypać rybę natką pietruszki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11-13.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4