Przepisy Leczo z papryki i cukinii

Składniki

2 kiełbasy podwawelskie

125 ml bulionu

2 duże cebule

8 papryk

4 małe cukinie

2 łyżki oregano

1/2 łyżeczki chili

125 ml soku pomidorowego

przyprawy: sól, pieprz

Sposób przygotowania

1

Cukinie umyj, pokrój w półplasterki, oprósz solą i odstaw. 

2

Pokrój kiełbasę, cebule i papryki.

3

Na dnie garnka rozgrzej oliwę i podsmaż na niej kiełbasę z cebulą. 

4

Na oliwie po cebuli podsmaż pozostałe plastry cukinii i paprykę z oregano i chili. Dodaj z powrotem kiełbasę z cebulą,  dolej pół szklanki bulionu i duś pod przykryciem, aż warzywa zmiękną. Na koniec dodaj sok pomidorowy, sól i pieprz. Gotuj jeszcze chwile bez pokrywki, żeby smaki się przegryzły, a sok pomidorowy trochę się zredukował. Podawaj z ryżem na sypko.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8