Przepisy Łazanki z kapustą
Składniki
1 średniej wielkości główka białej kapusty
1 cebula
1 łyżka oliwy
4 łyżki masła
1 opakowanie łazanek
przyprawy: sól, pieprz
Opis

Kapustę oczyść z wierzchnich zwiędłych liści, opłucz, posiekaj i gotuj przez 30 min, a następnie odcedź. Cebulę posiekaj i zarumień na wolnym ogniu na oliwie. Dodaj kapustę, dopraw solą i pieprzem. Duś PORADA KONTEKSTOWA - DUSZENIE  razem na małym ogniu pod przykryciem przez ok. 15 min. Ugotuj łazanki według opisu na opakowaniu. Przelej je wodą i wymieszaj z 3 łyżkami masła. Żaroodporne naczynie wysmaruj olejem. Układaj warstwami kapustę i łazanki. Na wierzchu powinna być kapusta. Posmaruj wierzch masłem i zapiekaj przez ok. 20 min w piekarniku nagrzanym do 220°.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4