Przepisy Kurczaki lizaki

Składniki

125 g masła

125 ml mleka

150 g mąki pszennej

35 g mąki  kukurydzianej

2 jajka

1/3 szkl. cukru

1 płaska łyżeczka proszku do pieczenia

100 g białej czekolady

10 ml śmietanki 36%

czerwona, pomarańczowa i czarna masa cukrowa

żółty barwnik

Sposób przygotowania

 alt=
1

Mąki wymieszaj z proszkiem do pieczenia. Masło zmiksuj z cukrem na puszystą masę i dalej miksując, dodaj kolejno jajka. Do ubitego z jajkami masła dodaj suche składniki i wymieszaj łopatką. Ciasto nałóż do szprycy bez końcówki. Rozgrzej urządzenie do cake popsów, nałóż ciasto wypełniając nim dokładnie półkule foremki. Upiecz na złoto. Cake popsy możesz także upiec w piekarniku w specjalnej dwuczęściowej formie (4–8 minut w zależności od wielkości).

 alt=
2

Upieczone i wystudzone ciasteczka nadziej na patyczki. Z masy cukrowej wytnij grzebienie i łapki kurczaków. Z czarnej masy przygotuj oczy.

 alt=
3

Czekoladę rozpuść w kąpieli wodnej wraz ze śmietanką i odrobiną żółtego barwnika. Lekko przestudzoną polewaj cake popsy, aż pokryją się nią równomiernie.

 alt=
4

Kiedy polewa na cake popsach prawie zastygnie, doczep ozdoby cukrowe.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Nasza cena

1 / 3

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4