Przepisy Kurczak ze szpinakiem, serem i salsą

Składniki

1 podwójny filet z kurczaka

1 op. świeżego szpinaku baby

ser pleśniowy

ser żółty

masło

czosnek

mielona papryka ostra i słodka

cebula

1 łyżka gęstej śmietany

pomidory

czerwona papryka

oliwa z oliwek

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Zrób kieszonkę w piersi kurczaka. Do środka włóż kawałek sera pleśniowego, sera żółtego, masła i drobno posiekany czosnek. Natrzyj mięso papryką i solą. Podsmaż na patelni z każdej strony, następnie wstaw do piekarnika na ok. 20 minut.

W czasie, kiedy mięso się piecze, na patelni zeszklij pokrojoną w kostkę cebulkę. Dodaj pokrojony świeży szpinak i chwilę przesmaż. Dodaj czosnek, pokruszony ser pleśniowy oraz śmietanę. Pokrój drobno pomidory i paprykę, skrop oliwą i cytryną, dodaj sól, pieprz i odrobinę posiekanej pietruszki. Kurczaka podawaj ze szpinakiem i salsą.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8