Przepisy Kurczak w maślance z sałatką

Składniki

pojedynczy filet z kurczaka

op. sałaty Fresh Mix Tesco

1/2 szkl. maślanki

1 łyżeczka tymianku

1 łyżka ziaren słonecznika

sok z cytryny

1 łyżka oliwy z oliwek

2 łyżki oleju słonecznikowego

przyprawy: sól, pieprz

Sposób przygotowania

1

Fileta pokrój na kawałki, przypraw, zalej maślanką i odstaw do lodówki na kilka godzin. Następnie podsmaż mięso na 1 łyżeczce oliwy i przypraw tymiankiem.

2

Przygotuj sałatkę: sałatę Fresh Mix polej łyżeczką soku z cytryny i łyżką oliwy. Następnie wymieszaj z ziarnami słonecznika i jednym pokrojonym w kostkę pomidorem. Danie podawaj z ryżem brązowym.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4