Przepisy Kurczaczki z pomidorów

Składniki

3 jajka

3 pomidory śliwkowe

1 pęczek pietruszki

kawałek czerwonej papryki

12 ziarenek pieprzu

przyprawy: sól, pieprz do smaku

Sposób przygotowania

1

Jajka ugotuj na twardo. Po wystudzeniu obierz i poprzekrawaj w poprzek na pół. Pomidory umyj i również przekrój na pół. Połówki jajek umieść na połówkach pomidorów. Zetnij spody pomidorów, by stały się stabilną podstawą dla kurczaczków. Dzięki temu nie wywrócą się.

2

Natnij w jajkach miejsca, w których mają znaleźć się grzebienie oraz skrzydełka kurczaczków i umieść w nich listki z natki pietruszki. W ten sam sposób przymocuj oczy z ziarenek pieprzu i dzioby wycięte z kawałka czerwonej papryki. Podaj z solą i pieprzem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8