Przepisy Kuleczki z mięsa z żółtym serem

Składniki

30 g zmielonego mięsa wołowego

30 g zmielonego mięsa wieprzowego

2 jajka

1 łyżka mąki

3 ząbki czosnku

1 cebula

30 g sera żółtego w kawałku

1 słoiczek pomidorów suszonych w zalewie

przyprawy: sól, pieprz, majeranek

Opis

Mięso wymieszaj z jajkami i mąką, a następnie dodaj drobno posiekaną cebulkę i rozgnieciony czosnkiem. Przypraw solą, pieprzem i majerankiem.

Ser zetrzyj na tarce. Suszone pomidory przekrój na 4 części. Mokrymi rękami formuj kuleczki mięsa o wielkości małej mandarynki, a następnie zrób z nich małe placuszki. Na środek każdego połóż żółty ser i zawijając brzegi do środka, zrób kuleczkę nadziewaną tartym serem.
Na blasze wyłożonej papierem do pieczenia poukładaj kuleczki z mięsa, tak aby się nie stykały i piecz przez ok. 30 min w temp. około 180°. Po upieczeniu przełóż mięso na duży talerz i połóż na wierzch kuleczek pokrojone na kawałki suszone pomidory. W mięso i pomidory wbij z góry wykałaczki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8