Przepisy Kruche szkieleciki

Składniki

125 g masła 

1 jajko 

90 g cukru pudru 

250 g mąki 

20 g kakao 

2 łyżeczki proszku do pieczenia 

1/2 łyżeczki sody biały lukier

Sposób przygotowania

1

Wymieszaj suche składniki i przesiej na stolnicę. Dodaj pokrojone w kostkę masło, posiekaj i zagnieć gładkie ciasto.

2

Zawiń ciasto w folię i schowaj do lodówki na 40 min.

3

Wyciągnij z lodówki schłodzone ciasto i rozwałkuj na 2–3 mm. Foremką wycinaj ciastka i układaj je na wyłożonej papierem do pieczenia blaszce. Piecz przez 10–12 min w temperaturze 180°C.

4

Wystudzone ciastka ozdób białym lukrem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8