Przepisy Kremowa zupa z brokułów podawana w pieczywie

Składniki

2 bułki

1 bagietka (lub bułka do hot dogów)

1 marchewka

0,33 brokułu

300 ml wody (lub bulionu)

1 łyżeczka jogurtu (białego)

orzechy

szczypiorek

sól

Sposób przygotowania

 alt=
1

Pokrój brokuł i marchewkę na małe kawałeczki. Jeden plasterek marchewki przekrój na pół.

 alt=
2

Wsyp warzywa do garnka, wlej wodę lub bulion, dodaj sól; doprowadź do wrzenia. Duś, aż warzywa będą miękkie.

 alt=
3

Zmieszaj całość z jogurtem.

 alt=
4

Odkrój ćwierć wierzchu bułki, wyjmij wnętrze ze spodu.

 alt=
5

Odkrój końcówki podłużnej bułki - to będzie głowa zajączka.

 alt=
6

Zrób niewielkie otwory na oczy i umieść w nich orzechy. Ze szczypiorku zrób wąsy, a z przekrojonego wcześniej plasterka marchewki - uszy. Umocuj zajączka na talerzu lub pieczywie, udekoruj pietruszką i podawaj razem z kremem. Wskazówka: zamiast bułek można użyć mniejszego okrągłego chleba i wykonać zajączki ze zwykłej bułki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4