Przepisy Krem sułtański

Składniki

500 ml śmietanki 36%

2 łyżki kakao

40 g migdałów w słupkach

60 g rodzynek

100 g bez lub makaroników

2 łyżeczki cukru pudru

50 ml rumu

Sposób przygotowania

1

Rodzynki zalej rumem i podgrzej na małym ogniu. Odstaw do wystygnięcia.

2

Słupki migdałowe upraż na suchej patelni i wystudź. Śmietankę ubij na sztywno z cukrem pudrem i podziel na dwie części.

3

Do jednej dodaj przesiane kakao i delikatnie wymieszaj łopatką. 

4

W szklankach lub pucharkach ułóż po dwie warstwy ciemnej masy przełożone odsączonymi z rumu rodzynkami, pokruszonymi makaronikami i migdałami. Na wierzchu połóż warstwę białej masy. Podaj zaraz po przygotowaniu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8