Przepisy Krem pomidorowy

Składniki

ok. 1 kg pomidorów malinowych

4 łyżki masła

2 łyżeczki cukru

1 łyżka soku z cytryny

1 cebula

2 łyżki bazylii

4 łyżki śmietany 18%

świeże listki bazylii do dekoracji

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Pomidory umyj i obierz ze skóry. Następnie pokrój na 8 części i i wyjmij pestki. Pomidory włóż do miksera i miksuj ok. pół minuty. Cebulę obierz, umyj i posiekaj w kosteczkę. W garnuszku stop masło i podsmaż na nim pokrojoną drobno cebulę. Następnie wrzuć pomidory, zmniejsz ogień i duś pod przykryciem ok. 20 min. Posiekaj bazylię i dodaj do pomidorów, przypraw solą, pieprzem, cukrem oraz cytryną. Całość ponownie zmiksuj blenderem na krem, po czym podgrzej. Podawaj ze świeżą bazylią i łyżką śmietany.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8