Przepisy Koreczki z tatarem

Składniki

400 g polędwicy wołowej

2 cebule

4 żółtka

2 korniszony

1 słoiczek cebulki marynowanej

2 słoiczki czosnku marynowanego

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Polędwicę opłucz, osusz, oczyść z żył i zmiel, a następnie włóż do lodówki na ok. 20 min. Cebulkę obierz i drobno posiekaj, ogórki pokrój w drobną kosteczkę. Jaja umyj, a następnie oddziel białka od żółtek.
Dodaj do mięsa żółtka, cebulę i ogórki. Dopraw solą, pieprzem i wymieszaj. Formuj w dłoniach malutkie kuleczki. Na wykałaczki ponadziewaj marynowaną cebulkę i czosnek, a na czubek nadziej kulkę tatara. Przewiąż koreczki szczypiorkiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8