Przepisy Koreczki z serem gorgonzola, melonem i gruszką

Składniki

100 g sera gorgonzola
1 gruszka
1 melon Cantaloupe (lub mango)

Opis

Ser pokrój w równą kostkę. Gruszkę obierz, odkrój gniazdka nasienne i pokrój w kostkę. Melona przekrój na pół, wydrąż pestki. Następnie łyżką do melonów wydrąż z miąższu półkule lub pokrój miąższ w kostkę. Zamiast melona możesz użyć mango. Obierz je, wyjmij pestkę i pokrój w kostkę.

Wszystkie składniki, zaczynając od melona lub mango, nadziej na wykałaczki lub gałązki. Jeśli będziesz używał gałązek, umyj je wcześniej i lekko naostrz ich końcówki nożem. Do gałązek lub patyczków przywiąż życzenia noworoczne. Podawaj od razu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 24.09-30.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8