Przepisy Koreczki z rolowanej cukinii

Składniki

1 cukinia

200 g sera białego

2 ząbki czosnku

2 łyżki oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia

1/2 małej startej cebulki

1 łyżka śmietany 18%

garść listków świeżej bazylii

przyprawy: sól, pieprz czarny grubo mielony

Opis

Cukinię umyj i pokrój wzdłuż w cienkie plastry, najlepiej za pomocą krajalnicy, tak aby plastry były równe i cienkie. Następnie posmaruj je delikatnie oliwą z oliwek z każdej strony. Na suchej rozgrzanej patelni podsmaż plasterki cukinii z obu stron (ok. 30 s).

Przygotuj farsz: ser biały wymieszaj ze śmietaną, dopraw solą i pieprzem, wciśnij obrany czosnek i dodaj cebulę startą na tarce z dużymi oczkami. Wszystko dokładnie wymieszaj. Listki bazylii podziel w palcach na mniejsze kawałki, a część z nich zostaw w całości. Każdy plaster cukinii posmaruj serkiem, zostawiając na końcu plastra cukinii 1 cm bez farszu. Następnie posyp kawałkami listków bazylii. Cukinię zawiń ciasno i zepnij wykałaczką. Dodaj po listku bazylii na wierzch każdego koreczka.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8