Przepisy Koreczki z pastą z papryki i czosnku z ogórkiem

Składniki

biały i ciemny chleb

1 - 2 świeże ogórki

pasta:

30 g sera feta

1 czerwona papryka

1 ziemniak

6 ząbków czosnku

1 łyżka oliwy

bazylia suszona

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Ziemniaki ugotuj w osolonej wodzie. Odetnij szypułkę z papryki, a paprykę wstaw ją do piekarnika nagrzanego do temp. 180°. Piecz paprykę przez ok. 20 min. Kiedy papryka i ziemniaki będą gotowe zmiksuj je razem z obranym czosnkiem i serem feta. Następnie dodaj sól, pieprz, bazylię i łyżkę oliwy.
Ogórka obierz i pokrój w plastry o grubości 1 cm. Chleb pokrój w kostkę. Następnie przekładaj kawałki chleba pastą oraz ogórkiem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8