Przepisy Koreczki z kurczakiem

Składniki

1 połówka piersi z kurczaka

1 średnia cukinia

150 g pomidorów suszonych z zalewy

100 g małych kulek mozzarelli

150 g czarnych oliwek

kilka świeżych pędów oregano

20 ml octu balsamicznego 

1 łyżka przyprawy ziołowej do grilla

1 łyżka suszonego oregano

1/2 łyżeczki papryki w proszku

40 ml oliwy z oliwek

przyprawy: sól, pieprz

Sposób przygotowania

 alt=
1

Pierś z kurczaka umyj i osusz ręcznikiem papierowym. Umyte mięso pokrój w kostkę i wymieszaj z oliwą, octem balsamicznym, oregano i papryką. Dopraw jeszcze solą i schowaj do lodówki na godzinę. Po godzinie usmaż kawałki mięsa na teflonowej patelni. Nie potrzebujesz dodatkowego tłuszczu do smażenia, wystarczy ten z marynaty.

 alt=
2

Cukinię pokrój w ukośne plastry, oprósz solą, pieprzem i przyprawą do grilla. Przyprawione plasterki przesmaż na patelni grillowej.

 alt=
3

Kulki mozzarelli i pomidory pokrój na mniejsze kawałki. W każdy plaster cukinii zawiń po kawałku mozzarelli, pomidora i piersi z kurczaka, całość przebij wykałaczką. Nad każdy koreczek nadziej jeszcze oliwkę i kawałek gałązki oregano.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4