Przepisy Koreczki z krewetek i boczku

Składniki

8 krewetek

8 plastrów boczku

1/2 zielonego ogórka

listki pietruszki do dekoracji

1 ząbek czosnku

3 łyżki oliwy z oliwek extra vergine

przyprawy: sól

Opis

Ogórka obierz i przekrój na pół, wydrąż pestki ze środka, a miąższ pokrój w cienkie paski. Na patelni rozgrzej oliwę z oliwek i podsmaż nieobrany ząbek czosnku. Krewetki obierz i dodaj do oliwy z czosnkiem, delikatnie posól i smaż przez 3 minuty. Przełóż krewetki na talerzyk. Boczek ułóż na ruszcie w piekarniku i zapiecz w 220° aż się zarumieni (ok. 3 minuty). Boczek przełóż na talerzyk i przestudź chwilkę. Na wykałaczkę nadziewaj kolejno: zwinięty plaster boczku, krewetkę, następny plaster boczku i cieniutki kawałeczek ogórka zwinięty w rulonik. Udekoruj listkiem świeżej zielonej pietruszki i podawaj. Przed jedzeniem zdejmij ogonek krewetki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8