Przepisy Kolorowa kanapka przekładana szynką i twarożkiem
Składniki
5 kromek chleba tostowego
4 liście sałaty kolorowej
1 op. serka twarożkowego puszystego
80 g szynki
2 pomidory
1/2 pęczka rzodkiewki
Opis

Kromki chleba zrumień w tosterze i rozłóż na desce kuchennej. Cztery z nich posmaruj twarożkiem. Szynkę pokrój w plasterki. Pomidor i rzodkiewki umyj i pokrój w cienkie plastry.

Na twarożek rozłóż plastry rzodkiewki, liście sałaty oraz szynkę. Na szynkę nałóż plasterki pomidora. Kromki złóż ze sobą, jedna na drugą, a nieposmarowaną grzankę nałóż na wierzch. Dociśnij ręką i za pomocą noża odetnij skórki. Następnie kanapkę przekrój na pół i jeszcze raz na pół – na kwadraty. Rozłóż kanapki na talerzu. Kolorowe kanapki możesz spakować do szkoły w pojemnik na śniadanie lub owinąć w papier śniadaniowy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi

Tesco Piękno każdego dnia

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.06.2019-19.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.06-18.06.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4