Przepisy Koktajl z warzyw korzeniowych

Składniki

2 marchewki

2 pietruszki

30 g jarmużu

1 limonka

20 g kiełków słonecznika + kiełki do dekoracji

10 g ziaren słonecznika

30 ml oliwy

10 g imbiru

2 gałązki mięty

Opis

Warzywa korzeniowe umyj, a następnie osusz. Marchewkę oraz pietruszkę obierz ze skórki i pokrój na kawałki. Przełóż warzywa do blendera i zmiksuj. Możesz też wykorzystać wyciskarkę do soków. Potem dodaj jarmuż, kiełki, obraną limonkę, imbir i listki mięty. Całość zmiksuj. Koktajl „przypraw” oliwą z oliwek i dobrze wymieszaj. Przelej napój do wysokiej szklanki i udekoruj kiełkami oraz ziarnami słonecznika.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8