Przepisy Koktajl z pieczonej dyni i brzoskwini z mlekiem migdałowym

Składniki

1 szkl. dyni (hokkaido, piżmowa lub makaronowa)

1 brzoskwinia

2 szkl. mleka migdałowego

100 ml śmietany 30%

2 łyżeczki miodu

1/2 łyżeczki cynamonu

Sposób przygotowania

1

Dynię umyj, przekrój i pozbądź się pestek.

2

Jeśli wykorzystujesz do zrobienia koktajlu dynię hokkaido, możesz ją pokroić w kostkę i piec w skórce. W przypadku innych dyń musisz je najpierw obrać, pokroić i dopiero w takiej formie piec do miękkości ok. 45 minut.

3

Na ok. 15 minut przed końcem pieczenia, dołóż na blaszkę obok dyni pokrojoną w ćwiartkę brzoskwinię. Po upieczeniu ostudź dynię i brzoskwinię.

4

Dynię, brzoskwinię, mleko, miód i cynamon zmiksuj.

5

Ubij śmietanę.

6

Koktajl przelej do wysokich szklanek i wyłóż śmietanę. Podawaj od razu lub po schłodzeniu w lodówce.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8