Przepisy Koktajl z pieczonej dyni i brzoskwini z mlekiem migdałowym

Składniki

1 szkl. dyni (hokkaido, piżmowa lub makaronowa)

1 brzoskwinia

2 szkl. mleka migdałowego

100 ml śmietany 30%

2 łyżeczki miodu

1/2 łyżeczki cynamonu

Sposób przygotowania

 alt=
1

Dynię umyj, przekrój i pozbądź się pestek.

 alt=
2

Jeśli wykorzystujesz do zrobienia koktajlu dynię hokkaido, możesz ją pokroić w kostkę i piec w skórce. W przypadku innych dyń musisz je najpierw obrać, pokroić i dopiero w takiej formie piec do miękkości ok. 45 minut.

 alt=
3

Na ok. 15 minut przed końcem pieczenia, dołóż na blaszkę obok dyni pokrojoną w ćwiartkę brzoskwinię. Po upieczeniu ostudź dynię i brzoskwinię.

 alt=
4

Dynię, brzoskwinię, mleko, miód i cynamon zmiksuj.

 alt=
5

Ubij śmietanę.

 alt=
6

Koktajl przelej do wysokich szklanek i wyłóż śmietanę. Podawaj od razu lub po schłodzeniu w lodówce.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4