Przepisy Koktajl z kiełków na sałacie z młodymi ziemniaczkami

Składniki

kilka liści sałaty

1/2 kg młodych ziemniaków

10 g kiełków rzodkiewki

10 g kiełków słonecznika

10 g kiełków lucerny

10 g kiełków fasoli mung

10 g kiełków soczewicy

10 g kiełków cieciorki

1 łyżka oleju słonecznikowego

Sos:

1/2 szkl. śmietany

1 łyżka soku z cytryny

2 łyżki drobno posiekanego koperku

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Do miseczki wlej 1/2 szklanki śmietany, dodaj koperek, kilka kropel cytryny. Całość dopraw do smaku solą i pieprzem.

Ziemniaki umyj i pokrój w plastry. Piekarnik rozgrzej do 180°. Ziemniaki połóż na folii do pieczenia, skrop oliwą i posól. Zapiekaj ok. 40 min. Wszystkie kiełki przepłucz, a następnie na 1 łyżce oleju przesmaż przez 1 minutę kiełki rzodkiewki, fasoli mung, soczewicy i cieciorki. Przełóż do miski i wymieszaj je z kiełkami lucerny i słonecznika. Sałatę dobrze umyj i osusz, porwij w pacach na mniejsze kawałki, a następnie wymieszaj z kiełkami. Dookoła na sałacie pokładaj pieczone plastry ziemniaków i polej sosem.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 7.11.2019-20.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 14.11.2019-26.11.2019 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4