Przepisy Koktajl owocowy Sport Power

Składniki

2 banany

150 g truskawek

2 pomarańcze

1/4 cytryny

300 g jogurtu naturalnego

2 łyżeczki miodu wielokwiatowego

2 -3 gałązki melisy

cukier do dekoracji

Opis

Banany obierz ze skórki, pokrój na małe kawałki i przełóż do wysokiego naczynia. Tak wysokiego, aby można w nim było później wygodnie miksować.

Pomarańcze obierz ze skórki, zetnij całą białą osłonę, a następnie pokrój na kawałki i dodaj do bananów.

Truskawki obierz z szypułek, umyj pod bieżącą wodą i odsącz na kuchennym ręczniku. Kilka truskawek odłóż do dekoracji. Resztę dodaj do pomarańczy i bananów. Do owoców dodaj jogurt, miód i melisę. Zmiksuj wszystko blenderem kuchennym aż, pojawi się gęsta pianka.

Na talerzyk rozsyp cukier. Rant każdej szklanki do koktajlu wytrzyj plasterkiem cytryny na ok. 0,5 cm, a następnie zanurz w cukrze. Dzięki temu uzyskasz dekoracyjny brzeg z cukru.

Przelej koktajl do szklanek. Pozostałe truskawki pokrój w kostkę i dodaj na wierzch do dekoracji. Możesz jeszcze zawiesić na brzegu szklanki plasterek banana i listek melisy!

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8