Przepisy Koktajl jagodowy z sokiem grejpfrutowym

Składniki

100 g jagód

2 grejpfruty

2 gałązki melisy

100 ml jogurtu naturalnego

10 g imbiru

1 płaska łyżeczka ksylitolu

Opis

Jagody dokładnie umyj na sicie kuchennym. Przełóż do wysokiego naczynia, w którym koktajl będzie miksowany. Grejpfruty obierz ze skórki, włącznie z białą i gorzką otoczką. Wytnij kawałki owocu spomiędzy błon wprost do naczynia z jagodami. Obierz korzeń imbiru i zetrzyj na tarce z drobnymi oczkami. Wsyp ksylitol i wszystkie składniki zmiksuj, niekoniecznie na gładki koktajl. Owoce powinny być wyczuwalne.

Poszarp listki melisy i dodaj do koktajlu. Przelej witalny napój do wysokich szklanek do 3/4 ich wysokości. Dopełnij szklanki naturalnym jogurtem. Koktajl stanie się jeszcze bardziej apetyczny, gdy stróżki jogurtu zaczną mieszać się z sokiem owocowym. Udekoruj napój listkami melisy. Koktajl powinien być podawany zaraz po przygotowaniu, ponieważ wtedy jest najbardziej pożywny. Przechowywany w lodówce traci swoje witalne właściwości.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8