Przepisy Klopsiki z mięsa mielonego na sałatce z pomidorów i czerwonej cebuli

Składniki

600 g mięsa mielonego wołowo-wieprzowego

100 g sera żółtego w kostce

1 cebula

2 czerwone cebule

1 ząbek czosnku

4 pomidory

5 – 6 łyżek oleju

przyprawy: sól, pieprz, papryka słodka

Opis

Mielone mięso wymieszaj z pokrojoną w drobną kostkę cebulą i posiekanym czosnkiem. Dodaj przyprawy. Żółty ser pokrój w kostkę. Z mięsa uformuj placuszki i ułóż na nich pokrojony w kostkę ser. Następnie tak przygotowane mięso zagnieć w kulki. Na patelni rozgrzej olej i usmaż klopsiki. Pomidory pokrój w ósemki, cebulę w talarki i ułóż na talerzu. Na wierzch wyłóż usmażone klopsiki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8