Przepisy Kieszonki z łososiem i szpinakiem

Składniki

1 filet z łososia

1 op. świeżego szpinaku baby

25 ml śmietany 12%

150 g sera pleśniowego lazur zielony

1 op. ciasta francuskiego

1 op. sałat Misto

50 g kapusty kiszonej

1 mała czerwona cebula

pomidorki cherry

przyprawy: sól, pieprz, kurkuma

Opis

Szpinak podsmaż na oliwie, odparuj. Dodaj śmietankę i 50 g sera pleśniowego. Znowu nieco odparuj. Odstaw na bok.

Ciasto francuskie i łososia pokrój na 6 kawałków. Na każdym kawałku ciasta połóż trochę szpinaku, łososia i kawałek sera pleśniowego, następnie sklej rogi ciasta. Piecz przez ok. 20 minut w temperaturze 200-220°.

Sałatkę Misto wymieszaj z kapustą kiszoną, cebulą pokrojoną w piórka, kurkumą, pieprzem, solą i odrobiną cukru. Na talerzu wyłóż surówkę, pokrojone na ćwiartki pomidory i upieczone kieszonki.

 

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8