Przepisy Kaszka manna z czekoladą

Składniki

5 kostek czekolady

100 ml mleka

2 łyżki kaszki manny

1 łyżka masła

przyprawy: sól, cukier

Opis

Zagotuj mleko. Następnie stopniowo wsypuj kaszkę, dodaj 1 łyżkę masła, szczyptę cukru i soli. Podgrzewaj razem na wolnym ogniu, aż kaszka zgęstnieje. Gotową kaszkę przelej do miseczek i pozostaw do ostudzenia.

Jedną kostkę czekolady odłóż i zeskrob z niej wiórki. Pozostałą czekoladę rozpuść w kąpieli wodnej: do niewielkiego garnka wlej wodę. Na garnek postaw miskę z połamaną na cząstki czekoladą (dno miski powinno być zanurzone w wodzie) i powoli podgrzewaj. Gdy czekolada zacznie się topić, zamieszaj ją, a następnie przełóż do woreczka foliowego i poczekaj, aż ostygnie, ale nie zastygnie. W woreczku zrób otwór i wyciśnij zawartość na kaszkę. Wierzch posyp wiórkami z czekolady.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.03-1.04.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8

Przepisy w Twoim guście

Uups! Brak artykułów pasujących do Twojego filtra. Zmień kryteria wyszukiwania.
2 3 4