Przepisy Kaszanka z jabłkiem i cebulą

Składniki

4 kaszanki

3 średnie cebule

2 jabłka

5 ząbków czosnku

3-4 łyżki oleju

przyprawy: sól, pieprz, majeranek

Opis

Czosnek pokrój w plasterki, cebulę w półksiężyce, przekrajając ją na pół, następnie każdą połówkę, krojąc w plasterki. Jabłka obierz, przekrój na 4 części i wykrój gniazda nasienne. Każdą część jabłka pokrój w plasterki. Na oleju podsmaż cebulę, po zdjęciu z gazu, na patelni wymieszaj cebulę z plasterkami jabłka i przyprawami. Kaszankę wyłóż na folię aluminiową, obłóż dodatkami. Smaż na grillu przez 15-20 min w średniej temperaturze.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8