Przepisy Karkówka z warzywami

Składniki

2 plastry karkówki wieprzowej bez kości (grubości ok. 1 cm)

2 ząbki czosnku

1/2 puszki pomidorów

1 cebula

1 marchewka

1/2 papryki czerwonej

35 ml oleju

2 łyżki sosu sojowego

2 łyżki octu ryżowego

przyprawy: sól, pieprz, majeranek, ostra papryka

Opis

Karkówkę lekko rozbij. Z oleju, sosu sojowego, pomidorów z puszki, octu i wyciśniętego czosnku przygotuj marynatę. Przypraw ją do smaku solą, majerankiem, pieprzem i ostrą papryką. Do marynaty włóż karkówkę i pozostaw w niej najlepiej całą noc.

Mięso wyjmij z marynaty, marynaty nie wylewaj. Paprykę umyj, usuń gniazda nasiennie i pokrój w paseczki. Marchewkę obierz i pokrój w plasterki.

Na patelni rozgrzej olej i obsmaż na nim mięso z każdej strony. Do karkówki na patelni dolej resztę marynaty i dodaj warzywa. Całość duś na małym ogniu około godziny. Jeśli sos stanie się zbyt gęsty, uzupełnij go wodą i dopraw sosem sojowym. Podawaj z ulubionymi dodatkami.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8