Przepisy Karczek wołowy pieczony w całości w sosie własnym

Składniki

1 kg karczku wołowego

2 łyżki mąki pszennej

2 szklanki wody

5 łyżek oleju

przyprawy: sól, pieprz, liść laurowy, ziele angielskie

Opis

Karczek natrzyj solą i pieprzem i wstaw do lodówki na 1 godz. Następnie wyjmij karczek i przełóż do brytfanny, podlej olejem, przykryj i wstaw do piekarnika nagrzanego do temperatury 175°. Piecz przez 1 godz. 40 min. Podczas pieczenia podlewaj pieczeń niewielką ilością wody. W połowie pieczenia dodaj liść laurowy i ziele angielskie. Mąkę pszenną rozmieszaj z wodą i dodaj po upieczeniu do wytworzonego z mięsa sosu.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8