Przepisy Kanapki z pastą z fasoli i awokado

Składniki

18 kromek tostowego chleba

1 awokado

2 łyżeczki soku z limonki

150 g kremowego twarożku

250 g fasoli z puszki

2 ząbki czosnku

1 łyżeczka harrisy

1 łyżka soku z cytryny

sól

pieprz

Opis

Awokado pozbawiamy pestki. Miąższ przekładamy do malaksera. Dodajemy sok z limonki i twarożek. Miksujemy, aż pasta nabierze jednolitej konsystencji. Przyprawiamy solą i pieprzem do smaku.

Fasolę odsączamy z zalewy, płuczemy i przekładamy do malaksera. Dodajemy czosnek, harrisę i sok z cytryny i miksujemy na gładką pastę. Przyprawiamy solą i pieprzem do smaku.

6 kromek chleba smarujemy pastą z awokado. Przykrywamy kolejnymi kromkami, które smarujemy pastą z fasoli. Pozostałe 6 kromek chleba układamy na wierzchu.

Ostrym nożem odcinamy skórki chleba, a następnie kroimy je po przekątnych, tworząc z każdej kanapki cztery małe trójkąciki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 17.09-23.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8