Przepisy Kanapki na tortilli

Składniki

4 placki tortilli

1 grillowana pierś z kurczaka

2 pomidory 

8 listków sałaty

2 ogórki

100 g zielonych oliwek

2 korniszony 

3 łyżki majonezu

3 łyżki jogurtu naturalnego

przyprawy: sól, pieprz

Opis

Pierś z kurczaka pokrój na małe kawałki. Korniszony zetrzyj na drobnej tarce i wymieszaj z majonezem i jogurtem. Dopraw solą i pieprzem. Pomidory i ogórki pokrój w kostkę. Placki tortilli posmaruj przegotowaną wodą i sparz na suchej teflonowej patelni. Poczekaj aż wystygną.

Każdy placek posmaruj porcją sosu majonezowego, nałóż po dwa listki sałaty, kurczaka, oliwki, pomidora i ogórka. Zwiń placki ciasno w ruloniki, zawiń w folię spożywczą i odstaw na 15 minut.

Po 15 minutach odwiń ruloniki z folii i pokrój na mniejsze porcje. Każdą porcję nadziej na wykałaczkę.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 13.08-19.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Czekamy na pierwszy dzwonek.

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa wazna w dniach 13.08.2020-9.09.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzezeniem odmiennych terminów obowiazywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej nastepuje ogodz. 8:00 w dniu rozpoczecia promocji. Zdjecia umieszczone wgazetce moga odbiegac od wizerunku produktu znajdujacego sie w sprzedazy. Wszystkie ceny zawieraja VAT. Tesco nie prowadzi sprzedazy poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrazone sa w złotych. Nie wszystkie produkty zgazetki dostepne sa w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8