Przepisy Kanapki na krakersach

Składniki

180 g krakersów

1 puszka ciecierzycy

150 g twarożku

4 łyżki jogurtu naturalnego

3 łyżki oliwy z oliwek

1 zielony ogórek

4 rzodkiewki

pęczek szczypiorku

1 łyżeczka mielonej papryki

1/2 łyżeczki mielonego kminku

przyprawy: sól, pieprz do smaku

Sposób przygotowania

1

Ciecierzycę odcedź i zmiksuj w blenderze wraz z twarożkiem, oliwą i jogurtem. Powstałą pastę dopraw papryką, kminkiem, solą i pieprzem.

2

Nożem barmańskim wytnij rowki w warzywach i potnij je na półplasterki. Szczypiorek umyj i pokrój na ok. pięciocentymetrowe pasemka.

3

Pastę z ciecierzycy przełóż do szprycy i wyciśnij na krakersy. Na paście ułóż pokrojone warzywa. Przekąska gotowa.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8