Przepisy Kanapka z wątróbką drobiową i z serem

Składniki

240 g wątróbki z kurczaka
40 g masła
30 g parmezanu
2 bułki pszenne (mini bagietka)
sól
pieprz czarny mielony
tymianek świeży

Opis

Wątróbkę oczyść z błon, umyj pod wodą i osusz na ręczniku papierowym. Masło stop na patelni na wolnym ogniu i usmaż na nim wątróbkę, skrop sokiem z 1 cytryny. Pod koniec smażenia dodaj świeże listki tymianku, posól oraz popieprz.

Pieczywo przekrój na połowę wzdłuż, włóż do środka wątróbkę oraz starty ser parmezan i podpiecz aż bułka się zarumieni. Do smaku możesz dodać do wnętrza bułki kawałki skórki z cytryny. Ciepłą kanapkę zjadaj od razu lub na chłodno.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 26.11-2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Święta takie jak lubisz

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 18.11.2020 - 2.12.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8