Przepisy Kanapka z kurczakiem, winogronami, orzechami włoskimi i pak choy

Składniki

1 pierś z kurczaka

¼ łyżeczki czerwonej papryki

1 kapusta pak choy

½ szklanki orzechów włoskich

12 czerwonych winogron pokrojonych w ćwiartki

1 łodyga selera

1 jogurt naturalny

4 kromki ciemnego pieczywa

sól

Sposób przygotowania

1

Na małej patelni podsmaż pokrojone orzechy włoskie, następnie pozwól im ostygnąć. Posyp pierś kurczaka papryką a w międzyczasie rozgrzej olej na patelni.

2

Pokrój mięso w plasterki i podsmaż je na rozgrzanej patelni.

3

W małej miseczce wymieszaj pak choy z selerem, winogronami i solą. Następnie dodaj kawałki kurczaka oraz jogurt naturalny i dobrze wymieszaj.

4

Opiecz pieczywo tak, żeby odrobine chrupało, a następnie umieść na jednej kromce przygotowaną masę i przykryj kolejną kromką pieczywa.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8