Przepisy Kanapka z kruchych wafli z twarożkiem i zbożowymi płatkami czekoladowymi

Składniki

100 g wafli
150 g serka homogenizowanego waniliowego
250 g płatka śniadaniowego (czekoladowych, białych i ciemnych)
½ jabłka (do dekoracji)

Opis

Twarożek waniliowy przełóż do miski. Płatki śniadaniowe przesyp do wysokiego naczynia. 2 łyżki odłóż do dekoracji, resztę zmiksuj na drobne kawałki za pomocą blendera kuchennego. Następnie wymieszaj je z twarożkiem waniliowym. Dzięki nim serek nabierze miłego czekoladowego smaku oraz zgęstnieje do konsystencji masy do smarowania.

Cztery wafle rozłóż na desce kuchennej i każdy posmaruj masą twarożkową. Złóż wafle jeden na drugim (ostatni wafel pozostaw od góry czysty). Dociśnij dobrze, a następnie pokrój na porcje. Każdy wafelek obtocz w pokruszonych płatkach, rozłóż na półmisku, a do dekoracji użyj świeżego jabłka. Kanapki waflowe możesz spakować do szkoły w pojemnik na śniadanie lub owinąć w papier śniadaniowy.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 22.10-28.10.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8