Przepisy Kanapka potwór

Składniki

2 minibagietki

30 g masła

100 g twarożku śmietankowego

2 liście sałaty karbowanej

1/4 żółtej papryki

1/2 czerwonej papryki

1 zielona papryka

1/2 pęczka szczypiorku

1 czarna oliwka

przyprawy: sól, pieprz do smaku

Sposób przygotowania

1

Twarożek spulchnij widelcem. Dodaj umyty, posiekany szczypiorek, dopraw solą i wymieszaj.

2

Z bagietek odkrój po jednej piętce, pozostałą część pokrój na pięciocentymetrowe kawałki.

3

Z żółtej papryki wytnij zęby potwora, z czerwonej język, a z zielonej łapy. Resztę papryki pokrój w kostkę.

4

Kawałki bagietek przekrój i przełóż masłem oraz twarożkiem. Dołóż do środka kanapek również pokrojoną w kostkę paprykę i sałatę porwaną na małe kawałki. W głowie potwora umieść zęby i język. Do pozostałych części kanapki włóż zielone paprykowe łapy. Oczy potwora zrób z przekrojonej na pół i przyklejonej twarożkiem czarnej oliwki.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07-5.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8