Przepisy Kanapka odlotowa

Składniki

60 g twarożku śmietankowego 

20 g jogurtu naturalnego 

1 plasterek sera żółtego 

2 kromki pełnoziarnistego pieczywa 

kawałek czerwonej papryki 

2 oliwki 

1 rzodkiewka 

1/4 pęczka szczypiorku 

przyprawy: sól, pieprz do smaku 

Dodatkowo: 

morela 

kilka chrupek kukurydzianych lub małych obwarzanków

Opis

Z kromek chleba wykrój jak największe koła. Pokrój rzodkiewkę i oliwkę w plastry. Dopraw twarożek solą i pieprzem, dodaj jogurt i wymieszaj. Doprawiony twarożek nałóż na jedną z kromek i przykryj plastrami rzodkiewki (dwa plastry odłóż). Połóż na kanapce wąsy szczypiorku i przykryj drugą kromką. Zrób oczy z plastrów rzodkiewki i oliwki. Z kawałka papryki i sera wytnij trójkąty, z wyciętych kawałków ułóż dziób i skrzydło na kanapce. Ułóż kanapkę w pojemniku, obok połóż przekrojoną morelę i kilka chrupek.

Wydrukuj tę stronę
Podziel się przepisem

Przeglądaj gazetki i katalogi


Tesco gazetka - aktualna

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 6.08-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
Tesco Powrót do szkoły

Więcej informacji  InformacjeOferta jest ważna w hipermarketach.
Oferta handlowa ważna w dniach 30.07.2020-12.08.2020 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8:00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.
Szczegóły ważności
Szczegóły ważności
1 / 8